Tootmine-tehas

Iga koostöö saab alguse kliendi vajadusest ja projektist. Projekt võib olla olemas kliendil, sel juhul vaatavad meie arhitektid joonised üle, et välistada juba eos võimalikud vead, mis hiljem mõjutavad tootmist, hinda, ajakava jmt. Kui joonist veel ei ole, siis meie kogenud arhitektid aitavad ka projekteermisega täpselt Sinu soovidele vastavalt. Selles etapis on Sinu esmaseks kontaktiks meie peaarhitekt.

Üle vaadatud ja vajadusel korrigeeritud projekti baasil saame koostada hinnapakkumise elementide tootmiseks ning paigalduseks. Kui oleme tingimustes kokku leppinud, siis saame allkirjastada lepingu ning alustada tootmisega.

Tootmine toimub kontrollitud tingimustes meie 2000 ruutmeetri suuruses tootmishoones Lääne-Virumaal. Selles etapis on Sinu esmaseks kontaktiks tootmisjuht, kes vastutab, et tootmine toimub plaanipäraselt ning vajadusel saavad Sinu küsimused vastuse.

Tootmisele järgneb transport objektile ning paigldus. Meie poolt võtab juhtimise üle paigaldusjuht ning hoiab Sind tööde arenguga kursis. Paigaldus toimub varasemalt ettevalmistatud vundamendile, kuhu on sisse toodud ka vajalikud kommunikatsioonid ühendamiseks.


Meie tänane tootmisvõimsus, sõltuvalt elemendi tüübist on keskmiselt 1500 m2 elementi nädalas.