Tootmine

Production House elementmajade ning moodulmajade tootmine toimub kontrollitud tingimustes meie 2000 ruutmeetri suuruses tootmishoones Lääne-Virumaal.

Tootmine koosneb järgmistest etappidest:

  • Kliendi vajaduste kaardistamine
  • Projekteerimine (loe lähemalt, kuidas saame selles etapis Sulle kasulik olla)
  • Eelarvestamine
  • Tootmine
  • Paigaldus

Igas tööde etapis on Sinu kontaktiks Production House vastutav spetsialist, kes kannab hoolt, et kõik detailid on läbi arutatud ning töö kulgeb vastavalt planeeritule ning kokku lepitud ajagraafikus.

Projekteerimisel aitavad Sind seitse kogenud projekteerijat, kes saavad olla abiks nii arhitektuurse projekteerimisega kui ka konstruktiivse projekteerimisega.

Tootmise alustamisel on Sinu esmaseks kontaktiks tootmisjuht, kes vastutab, et tootmine toimub plaanipäraselt ning vajadusel saavad kõik Sinu küsimused vastuse.

Tootmisele järgneb transport objektile ning paigaldus. Meie poolt võtab juhtimise üle paigaldusjuht ning hoiab Sind tööde arenguga kursis. Paigaldus toimub varasemalt ettevalmistatud vundamendile, kuhu on sisse toodud ka vajalikud kommunikatsioonid ühendamiseks.

Kvaliteedi tagamiseks on kõikidel meie toodetel ETA sertifikaat.


Loe rohkem meie toodete  kohta ning võta ühendust meie meeskonnaga, et saaksime arutada kuidas saame Sulle kasulik olla.
Puidust seinte elemendid

Meie tänane tootmisvõimsus, sõltuvalt elemendi tüübist on keskmiselt 1500 m2 elementi nädalas.