Ettevõttest

Tegeleme energiatõhusate element- ja moodulmajade projekteerimise, tootmise ja paigaldamisega. Toodame peamiselt rätseplahendusi vastavalt kliendi vajadusele eramutest elamuarendusteni. Oleme valmis projekteerima Sinu klientidele unistuste kodud või tootma juba valmis projekti.

Väärtustame oma klientide aega ning kiiret ja vahetut suhtlust päringust kuni objekti üleandmiseni. Igas tööetapis on Sinu kontaktiks vastava valdkonna juht meie majas, et kõik detailid saaksid paika koheselt ja õigesti ning vältida hilisemaid arusaamatusi, muudatusi jmt.

Meie klientideks on peamiselt peatöövõtjad ja arendajad erinevates Skandinaavia riikides.

Meie töötajatel on valdkonnas esinduslik kogemus ning lubame, et meie pingutame enim Sinu projektide õnnestumiseks.

 

Toodame erinevaid sise- ja välisseina, vahelae ja katuselemente.


Tutvu ka meie tootmise ja võimalustega ning võta meiega ühendust , et saaksime arutada kuidas saame Sulle kasulik olla.
  • 2000+ m2 tootmispinda
  • 35+ kogemustega spetsialisti

Meie tänane tootmisvõimsus, sõltuvalt elemendi tüübist on keskmiselt 1500 m2 elementi nädalas
Koostöö on olnud rahuldav ja kindlasti jätkame koostööd järgmiste projektidega. Meile väga meeldis professionaalne teenus ja tähtaegades püsimine.
Benkt Stonner
Trond Gulbrandsen
Meie kogemused ja koostöö on olnud eranditult positiivsed. Valisime ettevõtte oma projekti tarnijaks pärast nende tarnete hoolikat ülevaatamist ja võrdlemist sarnaste firmadega. Meie projekti elluviimisel on koostöö olnud hea. Projekt anti üle kokkulepitud ajaks, kokkulepitud hinnaga ja kokkulepitud kvaliteediga. Julgeme neid ka teistele majaehitajatele soovitada.
Trond Gulbrandsen
Minu koostöö oli väga meeldiv ja konstruktiivne. Tundsin kogu protsessi vältel, et ettevõte, kellega koos leidsin projektile parimaid lahendused. Mulle meeldis eriti reageerimise kiirus, millega minuga tegeleti. Kogu protsessi jooksul sain kiired ja selged vastused oma küsimustele. Koos teostatud projekt õnnestus oodatust paremini ja jätkame julgelt koostööd järgmistes projektides.
Vegard Lie – JVC Byggservice AS